Climax Třinec
Plastová okna a dveře Dřevěná okna a dveře Hliníková okna a dveře Střešní okna a výlezy Interiérové dveře Garážová vrata Doplňky - parapety, žaluzie, rolety, sítě, ventilace Podlahy Nemovitosti

AKCE - BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE

06. 01. 2015

PORTA - Akce bezpečnostní dveřeBEZPEČNOSTNÍ VCHODOVÉ DVEŘE ZA 5.200,- Kč !!!

KLIKA, ROZETA A ZÁRUBEŇ - ZDARMA !!!

 

Tyto dveře jsou určeny pro uzavírání otvorů uvnitř budov - lze je použít zejména jako vnitřní vchodové dveře z chodeb nebo schodišť do bytů v bytových domech, do obytných místností v ubytovnách a do místností ve veřejných budovách.

Akční cena zahrnuje vstupní dveře šířky 800 - 900mm, kovovou zárubeň s profilem šířky 80mm, bezpečnostní kování klika/koule a rozetu. Dveře lze objednat ve vybraných barevných dekorech s povrchovou úpravou laminátu a zárubeň v jednosložkových odstínech stupnice RAL.

 

Akční nabídka platí pro objednávky do 31.12.2015.

*Uvedená cena neobsahuje DPH a montáž.

Podívejte se na další nabídku vchodových bezpečnostních dveří z našeho sortimentu..


AKCE - ZÁRUBEŇ A KLIKA ZDARMA !!!

05. 01. 2015

Akční sety vybraných produktů INVADO, PORTA DOORS a DRE zahrnují interiérové dveře šířky 600 - 900mm, obložkovou zárubeň regulovanou od šířky zdi 75mm - 179mm a kliku s rozetou na dozický klíč nebo zámek FAB. Dveře a zárubeň lze objednat v povrchové úpravě fólie, laminofólie nebo laminátu CPL ve vybraných barevných dekorech se zvýhodněnou cenou již od 2.400,- Kč.


Akční nabídka platí pro objednávky do 31.12.2015.

*Uvedené ceny neobsahují DPH a montáž.


INTERIÉROVÉ DVEŘE V POVRCHOVÉ ÚPRAVĚ - FÓLIE

INVADO - Akce ve fóliiINVADO - Akce ve fólii 2

 

INTERIÉROVÉ DVEŘE V POVRCHOVÉ ÚPRAVĚ - LAMINOFÓLIE

PORTA - Akce v laminofóliiDRE - Akce v laminofólii

 

INTERIÉROVÉ DVEŘE V POVRCHOVÉ ÚPRAVĚ - LAMINÁT CPL

INVADO - Akce v laminátuINVADO - Akce v laminátu 2

PORTA - Akce v laminátuPORTA - Akce v laminátu 2PORTA - Akce v laminátu 3

 

NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

01. 06. 2013

Zelená úsporám - odborný dodavatelNová zelená úsporám je pokračování úspěšného dotačního programu Ministerstva životního prostředí a Státního fondu životního prostředí ČR, z něhož mohou majitele rodinných domů a dalších nemovitostí získat finanční příspěvek na opatření vedoucí k úspoře energií.

V letech 2013 až 2020 bude v rámci programu rozděleno žadatelům o dotaci celkem 28 miliard korun, přičemž v prvních letech fungování programu bude prioritou dotací hlavně zateplení rodinných domů a výměna oken. V dalších letech lze očekávat finanční podporu i při modernizaci vytápění nebo výstavbě pasivních domů.

První žádosti o dotace bude možné podávat v rámci první výzvy na komplexní rekonstrukce rodinných domů již v srpnu 2013. Akceptovat se přitom budou realizace započaté po 1. 1. 2013.

Výše dotace bude rozdělena do tří skupin v závislosti na hladině snížení potřeb pro vytápění, přičemž bude možné získat příspěvek ve výši až 50% z uznatelných nákladů a to za předpokladu, že docílíte snížení potřeby tepla alespoň o 60%. Navíc je u této dotace připojena podmínka instalace systému nuceného větrání s rekuperací odpadního tepla s garantovanou účinností.

Více v sekci "Ke stažení / Propagační materiály" nebo na www.novazelenausporam.cz

Pokud tedy ještě nemáte nová okna, zateplenou fasádu nebo střechu je momentálně ta nejlepší doba to změnit! Rádi Vám s tím pomůžeme...


IGLO ENERGY a IGLO ENERGY Classic

07. 01. 2013

Bezkonkurenční, inovativní a s nekompromisním designem, to jsou nové profily IGLO ENERGY s předsazeným křídlem a IGLO ENERGY Classic s křídlem rovným, klasickým. 7komorová konstrukce rámu o stavební hloubce 82mm s možností zasklení izolačními 4-skly s Ug=0,3W/m2K (vyplněno Kryptonem) s výztuží ze skelných vláken, inovačním pěnovým těsněním a vysoce kvalitním 9bodovým kováním MACO Multi-Matic KS se 2 inteligentními bezpečnostními čepy i.S ve standardu (třída WK2) dosahuje koeficientu prostupu tepla až Uw=0,61W/m2K, což tyto profily řadí na první místo celosvětového trhu.

IGLO ENERGYIGLO ENERGY Classic

 

 

 

 

 

 

 

 

AKCE DVEŘE + ZÁRUBEŇ + KLIKA

01. 01. 2013

Akční ceny vybraných produktů INVADO, DRE a PORTA DOORS zahrnuje interiérové dveře šířky 60-90cm, obložkovou zárubeň regulovanou od šířky zdi 75mm do 159mm a kliku s rozetou buď na dozický klíč nebo zámek FAB. Dveře a zárubeň lze objednat ve dvou povrchových úpravách (fólie nebo laminát) a ve vybraných barevných dekorech.

Akční nabídky platí do 20.12.2013 !!!

*Uvedené ceny jsou bez DPH a montáže.

akce_invado_fólie_2013_czakce_invado_fólie_2013_cz_2akce_invado_lamino_2013_czakce_dre_laminofólie_2013_cz

Akce Porta Fit_CPL 2013

Akce Invado CPL 2013-2

 

Změna otevírací doby !!!

31. 10. 2012

Vzhledem k zimnímu období bude od 1. listopadu 2012 zkrácená otevírací doba naší provozovny v Třinci. Více naleznete v sekci KONTAKTY.

 

Nová renolitová fólie na profily GL SYSTEM

09. 07. 2012

Na profily IGLO 5 a IGLO 5 Classic je nyní v nabídce standardních dekorů dřeva nová fólie "WINCHESTER" (49240015).

 

Nové webové stránky

01. 06. 2012

Na našich stránkách se intenzivně pracuje... Věříme, že se Vám jejich nový vzhled bude zamlouvat, že Vám jejich struktura pomůže lépe se zorientovat a v neposlední řadě, že Vám zde zveřejněné informace budou k něčemu užitečné... :)

 

CLIMAX - náhled www

↑ nahoru